Assassin's Creed The Movie - Premiera filmowa

Już 6 stycznia 2017 roku, fani serii ale i nie tylko. Doczekają się w Polsce Assassin's Creed lecz tym razem w wersji filmowej. Innymi słowy, grzebanie w genach i powrót do dalekich wspomnień trafi na duże ekrany. Dzięki możliwości powrotu do tak odległych czasów, Callum Lynch (Michael Fassbender) może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z XV-wiecznej Hiszpanii. Odkrywając przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów.
 
W rolach głównych: nominowany do Oscara Michael Fassbender („X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Zniewolony. 12 Years a Slave”) i nagrodzona Oscarem Marion Cotillard („Mroczny Rycerz powstaje”, „Niczego nie żałuję - Edith Piaf”). Film w reżyserii Justina Kurzela (Snowtown, Makbet), wyprodukowany przez New Regency, Ubisoft Motion Pictures, DMC Films i Kennedy/Marshall, współfinansowany przez RatPac Entertainment oraz Alpha Pictures i wydany przez 20th Century Fox. ASSASSIN’S CREED trafi do kin na całym świecie 21 grudnia 2016. Bynajmniej takie informacje są podane na stronie Ubi. "Gógle" podaje również datę grudniową lecz dnia 14.
Na stronach poświęconych tematyce filmowej, można doszukać się więcej szczegółów dotyczących obsady ról w filmie Assassin's Creed. Jak już wszyscy się dowiedzieliśmy, akcja oprócz czasów współczesnych będzie również toczyła się w XV-wieczej Hiszpanii.

Assassin's Creed - gry wideo

Przypominając sobie początki Assassin's Creed, biegając po starożytnej Romie. "Wlepiałem się" godzinami w tekstury, podziwiając ich ład. Niesamowicie odwzorowany, przepełniony ludźmi, kilkunastowieczny, mieniący się w promieniach blasku słonecznego Rzym. Małe wspomnienie, które napawa chęcią aby zobaczyć, jak będzie przedstawiać się miasto w Assassin's Creed The Movie. Koniecznie sprawdźcie jak wiele części tej wspaniałej serii ujrzało światło dzienne, w ciągu ostatnich 10lat. Mimo biegu czasu, oraz rozwoju gier. Polecam mimo wszystko sprawdzić sagę Assassynów, zwłaszcza od pierwszej części. Zmiany, które zaszły za sprawą poruszania się samą postacią czy powstałym trybem multiplayer budzą w pewnym gronie ludzi, małe kontrowersje. Nie mniej jeszcze raz polecam całą sage Assassin's Creed. Tyle, jeżeli chodzi o gry wideo.
Przed Wami polskojęzyczny zwiastun filmu Assassins Creed.
 

Polski zwiastun

 

Na planie filmowym

 

Tags:

Komentarze

Obrazek użytkownika kajne

Dobry film :). W HD z napisami widziałem na http://paczamy.pl :)

Kto przegląda

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Licznik odwiedzin

 • Wyświetlenia strony:425,495
 • Unikalni Odwiedzający:28,589
 • Zarejestrowani Użytkownicy:199
 • Odwiedzający:
  • Dzisiaj:87
  • W tym tygodniu:10,706
  • W tym miesiącu:38,825
  • W tym roku:309,724