[TS3] Darmowe kanały - Publiczny serwer Teamspeak 3

Teamspeak, jest to komunikator internetowy wykorzystujący technologię VoIP do komunikacji głosowej oraz tekstowej pomiędzy wieloma użytkownikami danego serwera. Komunikator jest wykorzystywany głównie przez graczy do szybkiej wymiany informacji w grach wieloosobowych (on-line multiplayer).

Aplikacja charakteryzuje się między innymi bardzo rozbudowanym systemem przydzielania praw i pozwoleń dla klienta przez administratora serwera. Kolejna rzeczą jest struktura kanałów - czyli drzewko pokoi użytkowników. Kanały mogą być publiczne dla wszystkich użytkowników lub prywatne - zabezpieczone hasłem - z dostępem wyznaczonym przez administratora kanału (Channel admin). Aplikacja jest całkowicie darmowa dla klienta 32bit/64bit i jest dostępna na systemach operacyjnych takich jak: Windows, Linux, MacOS oraz odpłatnie na mobilne systemy tj: Android oraz iOS. Program bezpłanie możemy pobrać ze strony producenta.

VoIP (ang. voice over internet protocol) – technika umożliwiająca przesyłanie dźwięków mowy za pomocą łączy internetowych lub oddzielnych sieci wykorzystujących protokół IP, popularnie nazywana „telefonią internetową”. Dane przesyłane są przy użyciu protokołu IP, co pozwala wykluczyć niepotrzebne „połączenie ciągłe” i np. wymianę informacji, gdy rozmówcy milczą.

Nasz serwer TeamSpeak 3 - darmowe kanały

 

Aby dostać w pełni darmowy oraz prywatny kanał na hasło

Kliknij tu !

Dodaj swoją drużynę !

Drużyna może być jednoosobowa, czyli do założenia wystarczy sam kapitan. Następnie zgłoś do administratora utworzenie drużyny aby dostać swój prywatny kanał na hasło. Administrator serwera po założeniu takiego kanału jest zobowiązany przydzielić (Channel Admina) dla kapitana drużyny.

Zapraszamy również do korzystania z naszych publicznych pokoi gdzie każdy może się dołączyć.

Adres naszego serwera TeamSpeak 3:

ts3.8mega.pl

Port serwera:

9987

Licencje serwerów TeamSpeak 3:

Unlicensed

Wersja bez licencji. Przeznaczona dla niekomercyjnych grup, gildii, klanów oraz osób prywatnych jak i rodzin czy kółek studenckich.
Limit:
1 Serwer teamspeak - max
32 sloty - max

 

Non-Profit License (NPL)

Licencja Non-Profit. Przeznaczona również dla grup niekomercyjnych oraz osób prywatnych, które spełniają warunki użytkowania nielicencjowanego serwera lecz potrzebują większego zapasu slotów. Już sama nazwa licencji wskazuje na to, że sam byt serwera nie może wiązać się z profitem czyli zarabianiem pieniędzy.

2 serwery teamspeak - max
512 slotów max
okres 6 mesięcy

 

Annual Activation License (AAL)

Roczna licenja aktywacyjna. Skierowana jest do firm, przedsiembiorstw jak i osób prywatnych, które niekwalifikują się do licencji Non-Profit (NPL). Licencja objęta standardowym systemem konfiguracji ilości serwerów oraz slotów, możliwe zmiany po nawiązaniu kontaktu z działem sprzedaży teamspeak.

2 serwery teamspeak - max
1024 sloty max
okres 1 rok
Premium TeamSpeak support

Authorized TeamSpeak Hosting Provider (ATHP) License

Licencja Autoryzowanego Prowidera Serwera Teamspeak3.  Dla firm, które mają zamiar w jakiś sposób odsprzedawać, serwery lub ich części na rzecz ogółu społeczeństwa. Idealna w sytuacji, kiedy chcemy zostać hosting providerem serwerów ts3 (czyli dzierżawić komuś serwer za odpowiednią opłatą.).

Nielimitowana ilość serwerów teamspeak
Nielimitowana ilość slotów
okres 1 rok
Premium TeamSpeak support

 
Software Development Kit (SDK) License

Licencja dla programistów. Licencja, którą można kojarzyć z "zestawem pomocy". Oferuje ona pełną solucję integralności programu z grami komputerowymi, światem wirtualnym, sieciami społecznościowymi oraz wszystkimi aplikacjami, które potrzebują krystalicznego dźwięku. Dostępność na wszystkie systemy operacyjne, w innym przypadku otrzymujemy natychmiastowy support destępny w momencie zadania pytania. Jeżeli zastanawiasz się nad integtralnością Teamspeak z Twoją własną aplikacją lub oprogramowaniem skontaktuj się z obsługą teamspeak w celu przedyskutowania Twoich potrzeb. Licencja ta, charakteryzuje się niezwykłą elastycznością.

Tags:

Kto przegląda

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Licznik odwiedzin

 • Wyświetlenia strony:425,488
 • Unikalni Odwiedzający:28,589
 • Zarejestrowani Użytkownicy:199
 • Odwiedzający:
  • Dzisiaj:80
  • W tym tygodniu:10,699
  • W tym miesiącu:38,818
  • W tym roku:309,717