Polski serwer Starbound

 

http://playstarbound.com/wp-content/uploads/2016/04/starboundlogo_.png

Polski serwer Starbound

Zapraszamy do gry na naszym serwerze.

[[ 8mega.pl ]] Starbound Server PL

Status: Publiczny

Ilość slotów: 30

Wersja: 1.2.3b

OS serwera: Linux 64bit

Łącze: Upload: 100MB/psec Down: 100MB/psec

Rodzaj gry: Survival

Lokalizacja serwera: Polska

Adres IP serwera:

147.135.208.23

Aby połączyć się z serwerem. Należy uruchomić grę, wybrać w menu głównym opcję "JOIN GAME" wpisac adres oraz port naszego serwera. Następnie wciskamy przycisk "JOIN SERVER". Można grać postacią z trybu single player. Polski serwer Starbound oznacza, że maszyna czyli serwer gry mieści się w Polsce.​

 

Starbound, gra typu explore + survival. Nasz bohater zostaje zmuszony aby opuścić swoją planetę. Podczas ucieczki wchodzi w posiadanie specjalnego urządzenia takiego jak Matter Manipulator. W którymś momencie nasz statek ulega awarii. Zatrzymujemy się nad planetą Ziemią. Teleportujemy się na dół, naszym celem na początku jest naprawa statku. W tym momencie, stajemy się poszukiwaczem. Mamy możliwość budowania budynków korzystając przy tym z różnego typu budulca, takiego np drewno, deski, kamień surowy, kamień obrobiony czy stal. To tylko kilka przykładów. Różnorodność surowców jest duża, przez co crafting jest bardzo rozwinięty. Od wystroju wnętrz, narzędzi do upraw poprzez łuki, miecze, włócznie, zbroje czy ubrania.

W górnym prawym rogu widać nasz pasek życia, energii oraz stan najedzenia. To ostatnie szczególnie potrafi przypomnieć o elemencie gry, jakim jest survival. Wyruszając na daleką przygodę czy też misję warto zabezpieczyć się w różnego rodzaju jedzenie czy apteczki. W grze można gotować co daje buffy w postci np bonusu do max HP. Uczymy się przepisów dań gotowanych, tortów oraz innych wyrobów. Im bardziej poznamy świat tym bardziej różnorodny stół. Wspominałem o wytwarzaniu narzędzi do upraw. W grze zdobywamy nasiona, możemy sadzić marchewki, ziemniaki, bawełnę oraz inne rzeczy przydatne np do gotowania.

W grze oprócz apteczek, punkty życia regenerujemy także poprzez najedzenie się do syta lub korzystając ze snu, najlepiej w schronieniu przed potworami. W grze zbieramy pixele, co jest rodzajem gotówki. Odnajdujemy również przedmiosty które są częściej lub mniej spotykane. Możemy oczywiście trafić na niespotykane, bardzo rzadkie lub legendarne.

Warto wytwarzać takie rzeczy jak pochodnie (torch) czy linę aby swobodnie poruszać się podczas wypraw np wgłąb ziemi. Po złoto czy srebro, oczywiście będzię trzeba się wybrać głębiej, na szczęście daleko nam do jądra ziemi gdzie spotkamy się z lawą. Nie polecam w niej ginać w trybie survival. Podczas śmierci wypadają nam przedmioty z plecaka. pozostaje broń, zbroja oraz część przedmiotów trzymanych w rękach. Jeżeli nie wpadliśmy do lawy, oczywiście możemy po swoje przedmioty wrócić.

 

Gra jest na tyle rozwinięta, że w pewnej fazie budowy domu, kiedy osiągnię on pewien standard zaczynają się nam osiedlać mieszkańcy ( NPC ). W rezultacie tworzą się kolonie. Mieszkając razem z kimś na serwerze pozwala na wspólne rozwiązywanie questów. Mieszkańcy oczywiście dzielą się na różne profesje. Od zwykłego mieszkańca po kupca, kucharza czy strażnika.

Świat w grze w trybie single player jest generowany osobno dla każdego użytkownika dlatego wygląd jak i posiadanie asortymentu mogą się od siebie różnić. W grze multiplayer świat zmienia się dla wszystkich w zależności od postępu w grze każdego z mieszkańców serwera. Zapraszamy na nasz polski serwer Starbound!

Tags:

Kto przegląda

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Licznik odwiedzin

 • Wyświetlenia strony:346,780
 • Unikalni Odwiedzający:21,107
 • Zarejestrowani Użytkownicy:119
 • Odwiedzający:
  • Dzisiaj:209
  • W tym tygodniu:11,470
  • W tym miesiącu:36,864
  • W tym roku:316,483