RSS

####################w budowie ####################

Napewno każdy z Was poznaje ten znaczek . To znaczek kanału RSS. Informuje czytelnika, że portal może wysyłać informacje na bieżąco do Waszych przeglądarek lub aplikacji na smartfonie. Aby to zrobić, znaczek musi być widoczny na danej stronie podstronie, z której chcemy odbierać newsy. My udostępniamy artykuły ze strony głównej oraz blogi użytkowników. Chcesz wiedzieć jak to zrobić? To dziecinnie proste, wybierz jeden z poniższych paneli

Aby zrobić to w przeglądarce wystarczy kliknąć na jeden z poniższych linków lub w pomarańczową ikonkę na stronie, która chcemy odbierać.

http://8mega.pl/rss.xml

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Aby czytać nasze blogi na smartfonie wystarczy posiadać aplikację i wkleić do niej nasz link rss.xml lub /blog/feed umieszczony do skopiowania poniżej. Aplikację można pobrać w każdym sklepie Androida czy też innych systemów, całkowicie za darmo. Ja osobiście używam RSS Reader. Cicha, przyjemna i w pełni konfigurowalna aplikacja, dzięki której, możemy na bieżąco odbierać wiadomości z wielu stron w postaci krótkiej informacji bądź linku.

Nasza strona głowna:

http://8mega.pl/rss.xml

Blogspot:

http://8mega.pl/blog/feed

Link do skopiowania:

Nasza strona głowna:
http://8mega.pl/rss.xml
Blogspot:
http://8mega.pl/blog/feed

Blog jest szczególnie ciekawą opcją gdyż każdy z użytkowników pisząc wpis u siebie na blogu wyświetla go w BlogSpocie. Wysyłając ją jednocześnie do wszystkich, którzy posiadają wklejony link do aplikacji RSS w telefonie czy przeglądarce internetowej. Zatem komunikujcie się za pomocą RSS jak i odbierajcie informacje ze strony głównej. Bądźcie zawsze na bieżąco jak i sami informujcie o chęci do gry czy postępach.

Aplikacje typu RSS na smartfonach polecam jednak użytkownikom nielimitowanych usług internetowych. Aplikacje często łączą się z internetem. W ciągu miesiąca ruch może wskazywać nawet 0,6-0,8 GB danych. Jednak jeżeli chcesz być na bieżąco i nie przejmujesz się pakietami, zapraszamy serdecznie do korzystania z usługi.

Miłej zabawy

Zespół 8mega

Kto przegląda

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Licznik odwiedzin

 • Wyświetlenia strony:464,943
 • Unikalni Odwiedzający:32,093
 • Zarejestrowani Użytkownicy:222
 • Odwiedzający:
  • Dzisiaj:2,181
  • W tym tygodniu:12,769
  • W tym miesiącu:43,746
  • W tym roku:333,806